دانلود کار


دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات Active file recovery + پشتیبانی تلفنی

دانلود نرم افزار ریکاوری Active file recovery

دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات Active file recovery

دانلود نرم افزار ریکاوری و بازیابی اطلاعات کامپیوتر Active file recovery را در دانلود کار انجام داده و مشکلات بازیابی اطلاعات و آموزش کار با این برنامه را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی ، یاد بگیرید !!! از دانلود نرم افزار های  مرتبط بازیابی اطلاعات کامپیوتر و گوشی اندرویدی و پشتیبانی تلفنی آن ها در دانلود کار بهره مند شوید !

 

دانلود نرم افزار ریکاوری Active file recovery


حتما تا بحال برای شما پیش آمده است که به طور تصادفی عکس یا فیلم و یا مطالب مهمی از روی سیستمتان پاک شده باشد که نیاز به برگردانندن آنها باشد اما ریکاوری با برخی از نرم افزار ها کار بسیار وقت گیری است چرا که به عنوان مثال زمانی که شما می خواهید یک پوشه از درایو D را بازگردانی کنید کل اطلاعات یک  درایو باز گردانی می شود که پیدا کردن فایل موردنظر از میان آنها کار بسیار  وقت گیری است اما با استفاده از نرم افزار Active file recovery  با سرعت مناسب و انتخاب فایل از دست رفته می توانید اقدام به بازگردانی فایل مورد نظر نمایید. نرم افزار اکتیو فایل ریکاوری یکی از بهترین نرم افزار های بازگردانی اطلاعات است که از فرمت های DOC، XLS، PPT، MDB، SDW، RPT، VSD، PST، DOCX، XLSX  PPTX، JPG، BMP، AVI، ZIP و …. پشتیبانی می کند و دارای دو نوع  اسکن ، اسکن سریع و اسکن فوق العاده می یاشد  که در پایان کار اسکن تمامی جزئیات فایل ها و پوشه ها را نمایش میدهد بعلاوه پوشه هایی که حذف شده را به صورت خاکستری رنگ نمایش می دهد و دارای توانایی بازگرداندن اطلاعات پاک شده از کارت های حافظه و …. است. با استفاده از نرم افزار  Active file recovery فایل هایی که به علت ویروسی شدن سیستم نیز حذف شدند را می توانید بازگردانید. از دیگر ویژگی های این نرم افزار پشتیبانی از درایوهای IDE / ATA / SCSI و پشتیبانی از انواع سیستم فایل ها و هارد دیسک ها و فلش دیسک ها و همچنین پشتیبانی از تمامی فرمت هایی که حذف یا مخفی و یا رمزگذاری شده اند.

دانلود نرم افزار های مرتبط با بازیابی اطلاعات


در صورتی که برای بازیابی و ریکاوری اطلاعات هارد خود این نرم افزار مناسب نبود میتوانید از نرم افزار ریکاوری مای فایل و یا از نرم افزار بازیابی اطلاعات Recuva Professional استفاده کنید .

پیشنهاد میکنیم برای ریکاوری اطلاعات گوشی اندروید خود به لینک زیر مراجعه کنید .

دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات گوشیهای اندرویدی فون پاو اندروید دیتا ریکاوری

همچنین برای ریکاوری اطلاعات گوشی های آیفون برروی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود نرم افزار ریکاوری گوشی های آیفون فون پاو آیفون دیتا ریکاوری

دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات Active file recovery + پشتیبانی تلفنی

  دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات Active file recovery 15.0.7 نسخه Professional 27 مگابایت

  دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات Active file recovery 15.0.7 نسخه Ultimate 648 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات