دانلود کار


دانلود اکتیو ، کرک و فعال ساز ویندوز ۸٫۱ + پشتیبانی ویندوز ۸

دانلود اکتیو و فعال ساز ویندوز 8.1

دانلود اکتیو و فعال ساز ویندوز ۸٫۱ را در دانلود کار انجام داده و از پشتیبانی تلفنی ویندوز و تمامی سیستم عامل ها توسط دانلود کار به صورت شبانه روزی بهره مند شوید . دانلود اکتیو و کرک تمامی ورژن های ویندوز را در کنار درایور های سخت افزاری ویندوز ها را در دانلود کار انجام دهید .

 

دانلود اکتیو و فعال ساز ویندوز ۸٫۱


مثل ویندوز ۸ ماکروسافت یک مهلت ۳۰روزه به کاربر میدهد تا با محدودیت خاصی از ویندوز استفاده نمایید . در صورت رضایت از سیستم عامل ویندوز ۸ از طریق پرداخت مبلغی به حساب

ماکروسافت ویندوز را خریداری می نمایند. در ایرن بنا بر بالا بودن قیمت دلار کاربران ترجیح می دهند ویندوز را از طریق کرک قانونی نمایند و از آن استفاده نمایند.

در همین راستا در سایت دانلود کار برای کاربران عزیز فعال ساز ویندوز ۸٫۱ کرک ویندوز قرار داده ایم تا به راحتی ویندوز خود را اکتیو کرده و استفاده نمایند .

پیشنهاد می کنیم از ورژن های ۷ و یا ۱۰ ویندوز استفاده کنید چرا که دارای اشکالات کمتری نسبت به نسخه ۸ می باشد .

برای این کار می توانید به صفحه دانلود ویندوز ۱۰ و یا به صفحه دانلود ویندوز ۷ به همراه اکتیو و فعال ساز آن ها سر بزنید و از ویندوز های نامبرده استقاده کنید .

دانلود اکتیو ، کرک و فعال ساز ویندوز ۸٫۱ + پشتیبانی ویندوز ۸

  فعال ساز ویندوز 8 53 مگابایت

  فعال ساز ویندوز 8.1 3 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات