دانلود کار


دانلود اکتیو ویندوز ۷ + آموزش فعال سازی ویندوز ۷ + پشتیبانی

دانلود اکتیو کردن ویندوز 7 فعال سازی ویندوز هفت

اکتیو و فعال سازی ویندوز ۷ را در دانلود کار انجام داده و آموزش و مشکلات خود را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ به صورت شبانه روزی بپرسید !!! دانلود فایل کرک مورد نیاز برای اکتیو کردن و فعال سازی ویندوز ۷ را در دانلود کار دانلود کنید . دانلود درایور های سخت افزاری ویندوز کامپیوتر را نیز می توانید در دانلود کار انجام دهید .


زمانی که شما ویندوز ۷ را نصب می نمایید ماکروسافت به شما تا ۳۰ روز اجازه استفاده رایگان از ویندوز خود را میدهد. در این ۳۰ روز اگر شما از ویندوز خود راضی بوده اید باید از طریق حساب بانکی خود ویندوز را از ماکروسافت خریداری نمایید در عیر این صورت ماکروسافت ویندوز شما را غیر قانونی می داند .
از آنجا که در ایران بخاطر تحریم دلار مبلغ ویندوز اورجینال بسیار بالا هست و اکثر کاربران قادر به پرداخت این مقدار هزینه نمی باشند بیشتر از دانلود اکتیو کردن ویندوز ۷ – فعال سازی ویندوز هفت استفاده  می کنند در این سایت برای شما بهترین کرک ویندوز سون را ارائه داده ایم .شما می توانید از طریق این نرم افزار ویندوز خود را قانونی سازید.

آموزش اکتیو و فعال سازی ویندوز ۷


برای آموزش مراحل اکتیو کردن و فعال سازی ویندوز ۷ می توانید از لینک همراه رایانه استفاده کنید و اکتیو ویندوز ۷ را به صورت تصویری آموزش ببینید .

شما همچنین می توانید برای دانلود ویندوز ۷ از لینک مورد نظر استفاده کنید . در صورتی که ویندوز شما نصب و فعال سازی شد می توانید درایور های آن را نیز در دانلود کار جستجو کنید . برای این کار میتوانید از کادر جستجوی سایت استفاده کرده و درایور های سخت افزاری خود را نیز دانلود کنید .

در صورتی که هر گونه مشکلی و یا سوالی برای اکتیو کردن ویندوز ۷ داشتید و یا لینک آموزش موجود در صفحه برای شما کارساز نبود می توانید از شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ استفاده کنید و آموزش اکتیو و فعال سازی ویندوز ۷ را به صورت شبانه روزی از پشتیبانی تلفنی یاد بگیرید .

دانلود اکتیو ویندوز ۷ + آموزش فعال سازی ویندوز ۷ + پشتیبانی

  دانلود فعالساز ویندوز 7 3 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

دیدگاه کاربران

 1. منصور گفت:

  بسیارررررررررررررررررررممنون راحت شدم

 2. رسول نظری گفت:

  هر کاری میکنم اکتیو نمیشه چیکار کنم .لطفا کمک کنید .هر کاری میکنم نمیشه

  • علی برقبانی گفت:

   سلام از دیگر کرک های موجود استفاده کنید. همینطور میتونید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید تا پشتیبانی دانلودکار در این زمینه به شما کمک کنه!

تبلیغات